• Çiçekçilik, Bitki Yetiştiriciliği Üretim Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 22-26 Kasım 2017
Kalan Süre

Haberler

Florist Türkiye’nin En Merkezi Fuar Alanı CNR EXPO İle Dünyaya Açılıyor

CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen, Türk bahçe mobilya sektörünü temsil eden ve bu sektörü dünyanın dört bir yanında tanıtan Florist, kendi alanında Türkiye’nin en büyük fuarı. Geçen yıl hem katılımcı firma, hem de ziyaretçi sayısıyla rekor kıran fuar birçok ülke başkentine 3 saatlik uçuş mesafesinde.  
 
Florist’in; Uluslararası Atatürk Havaalanı’na yürüme mesafesinde bulunan, tüm kara yollarından ulaşımı kolay olan, Deniz Otobüsü, Metro ve Metrobüs ile fuar alanı kapısına gelinebilen, bulunduğu lokasyon gereği çevredeki konaklama ve ağırlama imkanları sınırsız olan CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenmesi de uluslararası ilginin ve katılımın artmasında önemli rol oynuyor.  
 
Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı 22-26 Kasım 2017 tarihlerinde, ulusal ve uluslararası çok sayıda ziyaretçi ve katılımcıyı ağırlıyor. Fuara özellikle Azerbaycan, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Bulgaristan, Cezayir, Fas, Irak, İran, İsrail, İtalya, KKTC, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Norveç, Özbekistan, Romanya, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Ürdün gibi çok sayıda ülkenin alım heyetleri yoğun ilgi gösteriyor.  
 
Fuarcılık sektörünün ülkemizdeki en büyük temsilcisi CNR Expo’nun organize ettiği, prestijli ve sektörünün en büyük organizasyonu Florist’te yer almak için profesyonel satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.