• Çiçekçilik, Bitki Yetiştiriciliği Üretim Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 22-26 Kasım 2017
Kalan Süre

Haberler

Bahçe ve Mobilyaları Sektörü İç ve Dış Pazara Florist ile Açılıyor

Sağlık Bakanlığı tarafından kamuya açık yerlerde ve kapalı mekanlarda başlatılan sigara içme yasağı ile bahçe mobilya ürünleri oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Yasağın uygulamaya konulduğu günden buyana kafe, restoran ve lokantalar açık alanlar oluşturarak dış mekan çözümlerine ihtiyaç duymaya başladı.  
 
 
CNR Expo Gün geçtikçe büyüyen bahçe mobilyaları ve peyzaj sektörü, artan iç ve dış pazarlama ihtiyacını Türkiye’nin alanında en büyük fuar organizasyonu Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı ile gideriyor.
Florist, düzenlendiği ilk yıldan itibaren katılımcılarının ihracat oranlarını artırma ve iç piyasa rekabetinde bir adım önde olma hedefi ile organize ediliyor. Kaliteli, fonksiyonel ve zengin ürün seçeneklerinin yer alacağı fuarda sergilenecek ürünler işletmelerin gözde mobilyaları arasında yer alıyor.  
 
 
Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı 22-26 Kasım 2017 tarihlerinde, ulusal ve uluslararası çok sayıda ziyaretçi ve katılımcıyı ağırlıyor. Fuara özellikle Azerbaycan, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Bulgaristan, Cezayir, Fas, Irak, İran, İsrail, İtalya, KKTC, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Norveç, Özbekistan, Romanya, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Ürdün gibi çok sayıda ülkenin alım heyetleri yoğun ilgi gösteriyor.  
 
 
Fuarcılık sektörünün ülkemizdeki en büyük temsilcisi CNR Expo’nun organize ettiği, prestijli ve sektörünün en büyük organizasyonu Florist’te yer almak için profesyonel satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.