• Çiçekçilik, Bitki Yetiştiriciliği Üretim Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 22-26 Kasım 2017
Kalan Süre

Haberler

Hayatınızı Renklendirecek Ne Varsa Florist’te

CNR EXPO kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilen Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı 22-26 Kasım 2017 tarihlerinde, ulusal ve uluslararası çok sayıda ziyaretçi ve katılımcıyı ağırlayacak.  
 
 
Peyzaj, bahçe ve bahçe mobilyalarına dair tüm ürünlerin sergileneceği Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı bu yıl yerli ziyaretçilerin yanı sıra çok sayıda yabancı alım heyetlerini de ağırlayacak. Özellikle Azerbaycan, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Bulgaristan, Cezayir, Fas, Irak, İran, İsrail, İtalya, KKTC, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Norveç, Özbekistan, Romanya, Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Ürdün gibi çok sayıda ülkeden katılacak alım heyetleri Florist’i oldukça hareketlendirecek.  CNR Expo 
 
 
CNR Expo Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı, ticari mekanlar, yaşam alanları ve belediyeler içinde çok farklı çözümleri ile birlikte sunuyor. 5 gün boyunca binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getirecek fuar, bahçe mobilyası, peyzaj malzemeleri, havuz aksesuarı, gölgeleme sistemleri gibi çok sayıda sektör üreticisini, uluslararası toptancı, perakendeci, yapı marketleri ve zincir mağazaların satın alma yetkilileri, otel, restoran, kafe, bar işletmecileri ve satın alma yetkilileri, müteahhitler, proje taahhüt firmaları, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, alışveriş merkezlerinin satın alma yetkilileri, belediyeler ve son tüketicilerle buluşturuyor.  
 
 
Sektörün daha geniş kitlelerle buluşması ihracat hacmini artırması için düzenlenen Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı, 22-26 Kasım 2017 tarihinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.