• Çiçekçilik, Bitki Yetiştiriciliği Üretim Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 22-26 Kasım 2017
Kalan Süre

Haberler

Bahçe ve Mobilya Dünyası 22-26 Kasım’da Florist’de Buluşuyor

Fuarcılık sektörünün ülkemizdeki en büyük temsilcisi olan CNR EXPO, düzenleyeceği Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı ile belediye, özel sektör, son tüketici, yerli ve yabancı alım heyetlerini beş gün boyunca bir araya getirecek.  
 
 
CNR Expo “Bahçe Mobilyacılığı ve dekorasyon” çalışmaları ile ilgili tanıtım, bilgilendirme ve ihracat faaliyetlerinin yapılması amacıyla, sektörün daha geniş kitlelerle buluşması için düzenlenen Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı, 22-26 Kasım 2017 tarihinde CNR Holding kuruluşlarından Pozitifi fuarcılık tarafından CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. Bahçe ve peyzaj ile ilgili tüm ürün ve hizmetlerin tek çatı altında sergileneceği; Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı katılımcılarını uluslararası pazarlara açılma ve iç piyasa rekabetinde bir adım öne taşıma hedefi ile hareket ediyor.  
 
 
Bahçe ve peyzaja dair tüm ürün ve hizmetlerin yer alacağı; Florist Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı, yabancı ve yerli alım heyetlerinin yanı sıra özel sektör ve belediyeler içinde çok farklı seçenekleri çözümleri ile birlikte sunuyor. Evinin bir köşesini bahçe mobilyası veya peyzajına ayırmak isteyen ev hanımından, sigara yasağı ile ilgili sınırlandırmayı, oluşturduğu farklı alanlarla aşmaya çalışan restoran sahibine, veya park-bahçe ve caddelerinin peyzajını tamamlamak isteyen belediye başkanına her kesimin ilgisini çekecek Bahçe Mobilyaları ve Açıkhava Dekorasyon Fuarı, 5 gün boyunca katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak.